TRIO FIT complete

TRIO FIT Complete

Báječná trojka spolehlivě podporující odbourávání tuků a regeneraci svalů. 

 

podporuje ochranu a regeneraci svalů pomocí BCAA Women's Original Apple Green

napomáhá spalování tuků a tvarování postavy díky Synephrine Slim Premium 

přináší vitalitu a příliv energie díky Chlorellax Detox 500 mg 

 ozdobeno křišťálovým kamínkem Swarovski®

 

  • 1 050 Kč 60 Kč –6 %
  • Vyprodáno
990 Kč
Kategorie: VÝHODNÁ BALENÍ
Položka byla vyprodána...
 

Hledáte pomocníka, který by podporoval odbourávání tuků a regeneraci svalů? Sháníte však zároveň parťáka, který by zajistil příliš vitality a také energie? Nemusíte kupovat x různých produktů, kvůli kterým peněženka zapláče! Máme pro vás výhodnou svatou trojici výrobků TRIO FIT Complete, jež jsou přesně tím vším, co sháníte.  

TRIO FIT Complete je spojení tří vysoce účinných produktů, které podporují regeneraci svalů, napomůžou ke spalování tuků a také přinesou vitalitu a energii tělu. Mluvíme o báječné trojce složené z BCAA Women's Original Apple Green, spalovače tuků Synephrine Slim Premium a doplňku stravy Chlorellax Detox 500 mg.  

Zatímco produkt BCAA Women's Original Apple Green chrání svaly, dodává tělu esenciální aminokyseliny (jež si samo neumí vyrobit) a podporuje regeneraci organismu, Synephrine Slim Preimum je jeho skvělým doplněním. Napomáhá redukovat váhu i odbourávat nechtěné tuky. A Chlorellas Detox? Ten je jen pomyslnou třešničkou celé trojice! Jeho úkolem je detoxikovat organismus a dodat tělu dávno ztracenou vitalitu.  

Produkty si lze koupit samostatně, ovšem báječná trojka je za výhodnější cenu! Udělejte radost svému tělu a dejte jí šanci. Potěší vás nejen křišťálový kamínek Swarovski®, kterým je trojice ozdobena. 

TIP: Zaujala vás především chlorella? Ta patří mezi superpotraviny! Více se o ní dočtete v článku “Patří chlorella mezi nejúčinnější doplňky stravy?" 

Jak a kdy užívat TRIO FIT Complete 

Užívání každého jednotlivého produktu z trojice se liší. Dodržujte proto doporučené denní dávkování u každého z nich. Také pamatujte na to, že ani jeden produkt nemá nahrazovat plnohodnotné jídlo během dne či zdravý životní styl. Jedná se pouze o doplněk stravy, který není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy! Výrobce zároveň neručí za škody, které se způsobí nevhodný používáním nebo skladováním výrobku.  

BCAA Women's Original Apple Green 

Produkt se užívá zásadně tak, že se rozmíchá dávka 10 g ve 250 ml vody. 10 g odpovídá dvěma odměrkám nebo jedné vrchovaté kávové lžičce. Užívejte vždy půl hodiny před nebo po tréninku. Můžete konzumovat 1-3x denně podle fyzické zátěže. 

Synephrine Slim Premium 

Výrobek Synephrine Slim Premium se užívá dvakrát denně, a to ráno nebo půl hodiny před výkonem.  

Chlorellax Detox 500 mg 

V případě užívání produktu Chlorellax Detox 500 mg užívejte až čtyři kapsle denně

Doplňující informace o produktu TRIO FIT Complete 

BCAA Women's Original Apple Green 

 

Synephrine Slim Preimum 

 

Chlorellax Detox 500 mg 

 

  • Hmotnost: 500 g (± 5 %) 
  • Balení: ---- 
  • Hmotnost: 45,3 g (± 5 %) 
  • Balení: 60 kapslí 

 

  • Hmotnost: 75 g (± 5 %) 
  • Balení: 120 kapslí 

 

Složení: 

BCAA Women's Original Apple Green: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, aroma zelené jablko, regulátor kyselosti kyselina citronová, sucraloza, chlorofyl. 

Synephrine Slim Premium: Plnidlo: rýžová mouka, transparentní želatinová kapsle, extrakt citrus aurantium (95% Synephrine), extrakt z černého pepře (90% Piperidine). Protispékavé látky: oxid křemičitý (E551), stearát hořečnatý (E470b). 

Chlorellax Detox 500 mg: 100% Chlorella, transparentní rostlinná kapsle. 

Skladování: 

Všechny produkty, ze kterých se TRIO FIT Complete skládá, se musí uchovávat v suchu při teplotě nepřesahující 25 °C. Chraňte je dále před dětmi, mrazem a přímým slunečním zářením.  

Výživové údaje: 

BCAA Women's Original Apple Green: 

Obsah: 

ve 100 g 

v dávce (10 g) 

L-Leucine 

54,5 g 

5.450 mg 

L-Isoleucine 

13,6 g 

1.360 mg 

L-Valine 

13,6 g 

1.360 mg 

Sacharidy / Carbohydrates 

0 g 

0 g 

Synephrine Slim Premium: 

Obsah: 

v 1 kapsli 

v dávce (2 cps) 

Synephrine 

5 mg 

10 mg 

Black Pepper Extract 
Extrakt z černého pepře 

5 mg 

10 mg 

Chlorellax Detox 500 mg: 

Obsah: 

v 1 kapsli 

v dávce (4 cps) 

100% Chlorella 

 500 mg 

 2.000 mg 


TIP OD GLAMURFIT: Jak se vyvarovat chybám při tvarování postavy 

Aby byla snaha v posilovně zúročena, je třeba se vyvarovat několika chybám při tvarování postavy. Pokud se budete zmiňovaných chyb dopouštět, ani báječná trojka TRIO FIT Complete nebude nápomocná. O jakých přešlapech je řeč? 

Nedostatek spánku 

Řada lidí zapomíná na jednu věc, a sice že spánek je nadmíru důležitý. Během spánku dochází nejen k utřídění veškerých myšlenek, ale také k regeneraci organismu a všech svalů. Pokud budete spánek zanedbávat, tělo vám zanedlouho vypoví svou službu a tvarování postavy – to bude muset jít na nějakou dobu stranou.  

Alkohol a cvičení nejde dohromady 

Pokud jste se rozhodli vytvarovat si postavu k dokonalosti, je třeba dát stranou alkohol - alespoň na nějaký čas. Alkohol a cvičení nejde dohromady. Nejen, že alkoholické nápoje stojí za dehydratací organismu, ale často mohou za to, že se růst svalů a jejich tvarování naprosto zastaví. Zkuste je proto nahradit třeba proteinovými nápoji nebo obyčejnou vodou z kohoutku.  

Až příliš mnoho stresu 

Co bude zajímat jistě i vašeho trenéra, tak to, jestli jste dlouhodobě ve stresu nebo nikoli. Stres se totiž významnou měrou podílí na vaší postavě. Je zapotřebí se “hodit do klidu”, aby cvičení, spalování a tvarování postavy šlo jako po másle.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 7.11.2019
doporučuji

GLAMURFIT

NĚKDY I DETAIL JE VÍC NEŽ DŮLEŽITÝ!

Všechny o sebe pečujeme a v určité míře se staráme o svůj vzhled. Chceme a potřebujeme se dobře cítit i líbit. Především samy sobě. A ne vždy jsme se svým tělem spokojené. Zapracovat můžeme na změně stravy, zvýšeném pohybu, redukci váhy, snižování tuků a nabírání svalové hmoty nebo jednoduše stále překonávat sama sebe a zlepšovat své sportovní výsledky. K tomu všemu je potřeba první zásadní krok – vlastní rozhodnutí. Každá jsme nějak začínala a my jsme připraveni vás na zvolené cestě provázet a podporovat. Jednak našimi produkty, které jsme schopni vám na míru doporučit, a pak i praktickými radami a tipy na stravovací návyky, vhodně zvolenými sportovními aktivitami i time managementem v rámci sestaveného kondičního plánu. Pomůžeme vám, těšit se opět z pohledu do zrcadla a být pyšná na nové atraktivnější křivky.

Neslibujeme zázraky, ale zavazujeme se k dlouhodobé podpoře, individuálnímu přístupu, zvýšení sebevědomí i těšení se z další návštěvy fitness studia. Nenecháme vás napůl cesty, ale přesvědčíme a pomůžeme vydržet a pokračovat v nastaveném programu. S námi v tom nebudete nikdy sama!

Stále nejste rozhodnuta, zda získat novou GLAMURFIT kondici?

Všechny přípravky získáváme pouze od těch nejlepších a ověřených dodavatelů. Množství účinných látek je tak vždy garantováno. Všechny produkty jsme sami odzkoušely a jsme jejich stálé spotřebitelky. Stojíme si tak za kvalitou i účinkem jednotlivých přípravků.

Jsme si vědomy toho, že mnohdy i detail je více než důležitý – při startu i odhodlání se k prvnímu kroku. Proto se vám snažíme předat to nejlepší – nový level fitness přípravků, navíc zabalené do krásných nadčasových obalů, zvýrazněných v detailu krystalem Swarovski®. Věříme, že dokážeme uspokojit každou z vás. Pomůžeme vám sestavit celý fit program ať už pomocí jednoho produktu nebo uceleným smysluplným setem produktů, pro co nejlepší výsledky.

Něco vás zajímá? Zeptejte se nás. Za to nic nedáte.

Úspěch na vysněné cestě k lepší kondici? GLAMURFIT. BE GLAMUR, BE FIT!