SPALUJI A REGENERUJI

  • 1 z 3

SPALUJI A REGENERUJI

Balíček obsahující silnou dvojici produktů, která usnadní cestu za štíhlou a pevnou linií.

 

  • Fat Blocker zefektivňuje spalování tuků
  • BCAA Women's Original Apple Green podporuje regeneraci 
  • ozdobeno křišťálovým kamínkem Swarovski®

 

  • 1 180 Kč 190 Kč –16 %
  • Skladem
990 Kč
Kategorie: VÝHODNÁ BALENÍ
 

Trávíte v posilovně prakticky každou volnou chvíli, ale výsledky nejdou vidět? Je načase své úsilí podpořit účinným spalovačem tuků. Co třeba vyzkoušet Fat Blocker? Nově součástí balíčku SPALUJI A REGENERUJI společně s BCAA Women's Original Apple Green

Exkluzivní balíček SPALUJI A REGENERUJI bude vaším nejlepším parťákem na cestě za štíhlou a pevnou liní. Zatímco spalovač tuků zefektivní odbourávání nechtěných kilogramů a podpoří metabolismus, BCAA zase napomůžou ke správné regeneraci svalů. Silná dvojice nově v luxusním balíčku, jenž je navíc ozdoben křišťálovým kamínkem Swarovski®.

TIP: Chcete se dozvědět více o spalovačích tuku? Přečtěte si článek na téma "Spalovače tuků nám pomáhají". Nebo vás zajímají spíše účinky BCAA? Pak vaše další kliknutí bude směřovat na článek "Doplnit cukry s BCAA Women's je klíčový krok k úspěchu".

Jak a kdy užívat produkty z balíčku SPALUJI A REGENERUJI 

Balíček SPALUJI A REGENERUJI usnadní cestu za štíhlou a pevnou linií. Při užívání jednotlivých produktů akceptujte doporučené denní dávkování a nikdy ho nepřekračujte! Výrobce neručí za škody, které jsou způsobené nevhodným užíváním nebo špatným skladováním produktů.  

Produkty z atraktivního balíčku nejsou určené pro těhotné či kojící ženy, držte ho také mimo dosah dětí. Jedná se pouze o doplňky stravy a není to náhražka plnohodnotného jídla dne! 

Fat Blocker 

Účinný spalovač tuků Fat Blocker se užívá 1-2 denně, a to ráno nebo půl hodiny před tréninkem. Kapsle neužívejte před spaním a nekombinujte je s alkoholem. 

BCAA Women's Original Apple Green 

Produkt obsahující tělu potřebné aminokyseliny konzumujte jednou až třikrát denně, a to podle fyzické zátěže. Před konzumací se smíchá 10 g v 250 ml vody a užijte se zhruba půl hodiny před či po tréninku.  

*10 g rovná se dvěma odměrkám nebo jedné vrchovaté čajové lžičce.  

Doplňující informace o balíčku SPALUJI A REGENERUJI 

Fat Blocker 

 

BCAA Women's Original Apple Green 

 

  • Hmotnost: 63 g (± 5 %)  
  • Balení: 90 kapslí 
  • Hmotnost: 500 g (± 5 %) 
  • Balení: ----- 

 

Složení:

Fat Blocker: L- Karnitin tartrát, extrakt ze zeleného čaje, transparentní želatinovou kapsli, dále také kofein bezvodný a extrakt z kůry bílé vrby. Součástí složení je extrakt z kořene zázvoru, synephrin (95 %), piperin (extrakt z černého pepře), pikolinát chromitý, protispékavé látky: stearát hořečnatý (E470B), oxid křemičitý (E551).  

BCAA Women's Original Apple Green: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, aroma zelené jablko, regulátor kyselosti kyselina citronová, sucraloza, chlorofyl. 

Skladování: 

Produkty z balíčku SPALUJI A REGENERUJI se skladují v suchu při pokojové teplotě 25 stupňů Celsia. Chrání se před mrazem i přímými sunečními paprsky. 

Výživové údaje:

Fat Blocker

Obsah: 

v 1 kapsli 

v dávce (2 cps) 

*RHP % 

L-Carnitine tartrate / 
L-Karnitin tartát 

 150 mg 

 300 mg 

  

Green Tea Extract/ 
Extrakt ze zeleného čaje 

 200 mg 

 400 mg 

  

Caffeine / Kofein 

 100 mg 

 200 mg 

  

White Willow Bark Extrakt / 
Extrakt z kůry Bílé vrby 

 50 mg 

 100 mg 

  

Ginger Extract / 
Extrakt z kořene zázvoru 

 10 mg 

 20 mg 

  

Synephrine (Citrus Aurantium) / 
Synephrin 

 5 mg 

 10 mg 

  

Black Pepper Extract (Piperin) / 
Extrakt z černého pepře 

 5 mg 

 10 mg 

  

Chromium / Chrom 

 100 μg 

 200 μg 

 500% (2cps) 

*RHP % - referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého

BCAA Women's Original Apple Green

Obsah:  

ve 100 g  

v dávce (10 g)  

L-Leucine  

54,5 g  

5.450 mg  

L-Isoleucine  

13,6 g  

1.360 mg  

L-Valine  

13,6 g  

1.360 mg  

Sacharidy / Carbohydrates  

0 g  

0 g  

Vyrobeno v EU 


TIP OD GLAMURFIT: Efektivní cviky na zpevnění břicha

Podpořit spalování tuků je jedna věc, druhá je formování postavy. Za vyzkoušení stojí několik efektivních cviků na břicho, které i na tom vašem "upečou" pořádný pekáč sexy buchet!

Lift

Jedním z těchto efektivních cviků na zpevnění břicha je cvik nazvaný "lift". Začínáme vleže, kdy zvedneme nohy rovně nahoru, aby s tělem svíraly pravý úhel. S nádechem snižujeme napnuté nohy k zemi (cítíme, jak pracují břišní svaly) a poté nohy opět zvedneme nahoru do pravého úhlu. Důležité je, aby bedra při cviku zůstala po celou dobu na podložce. 

Plank

Nesmíme zapomenout ani na cvik zvaný "plank" nebo také "prkno". Ten, kdo ho pravidelně cvičí ví, že sice vypadá naprosto jednoduše a snadně, ale není takový. Je to vlastně pořádná makačka! Začínáme v leže na břiše, kdy se zvedneme na rukou a nohou a držíme zatnutí několik minut. 

Roll Over

I cvik jménem "roll over" patří mezi ty, které vám pomůžou zpevnit břicho. Začínáme vleže na zádech, nohy opět napnuté a svírají s tělem pravý úhel. při cviku se s výdechem snažíme dostat nohy za hlavu. Zapojujeme břišní svaly a odlepujeme zadek od země.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

GLAMURFIT

NĚKDY I DETAIL JE VÍC NEŽ DŮLEŽITÝ!

Všechny o sebe pečujeme a v určité míře se staráme o svůj vzhled. Chceme a potřebujeme se dobře cítit i líbit. Především samy sobě. A ne vždy jsme se svým tělem spokojené. Zapracovat můžeme na změně stravy, zvýšeném pohybu, redukci váhy, snižování tuků a nabírání svalové hmoty nebo jednoduše stále překonávat sama sebe a zlepšovat své sportovní výsledky. K tomu všemu je potřeba první zásadní krok – vlastní rozhodnutí. Každá jsme nějak začínala a my jsme připraveni vás na zvolené cestě provázet a podporovat. Jednak našimi produkty, které jsme schopni vám na míru doporučit, a pak i praktickými radami a tipy na stravovací návyky, vhodně zvolenými sportovními aktivitami i time managementem v rámci sestaveného kondičního plánu. Pomůžeme vám, těšit se opět z pohledu do zrcadla a být pyšná na nové atraktivnější křivky.

Neslibujeme zázraky, ale zavazujeme se k dlouhodobé podpoře, individuálnímu přístupu, zvýšení sebevědomí i těšení se z další návštěvy fitness studia. Nenecháme vás napůl cesty, ale přesvědčíme a pomůžeme vydržet a pokračovat v nastaveném programu. S námi v tom nebudete nikdy sama!

Stále nejste rozhodnuta, zda získat novou GLAMURFIT kondici?

Všechny přípravky získáváme pouze od těch nejlepších a ověřených dodavatelů. Množství účinných látek je tak vždy garantováno. Všechny produkty jsme sami odzkoušely a jsme jejich stálé spotřebitelky. Stojíme si tak za kvalitou i účinkem jednotlivých přípravků.

Jsme si vědomy toho, že mnohdy i detail je více než důležitý – při startu i odhodlání se k prvnímu kroku. Proto se vám snažíme předat to nejlepší – nový level fitness přípravků, navíc zabalené do krásných nadčasových obalů, zvýrazněných v detailu krystalem Swarovski®. Věříme, že dokážeme uspokojit každou z vás. Pomůžeme vám sestavit celý fit program ať už pomocí jednoho produktu nebo uceleným smysluplným setem produktů, pro co nejlepší výsledky.

Něco vás zajímá? Zeptejte se nás. Za to nic nedáte.

Úspěch na vysněné cestě k lepší kondici? GLAMURFIT. BE GLAMUR, BE FIT!