Chlorellax Detox 500mg

  • 1 z 4

Chlorellax Detox 500 mg

Přírodní produkt ze sladkovodní řasy podporující detoxikaci organismu. 

 

 posiluje organismus

dodává vitalitu a energii

působí jako antioxidant

 ozdobeno křišťálovým kamínkem Swarovski®


  • Vyprodáno
220 Kč
Kategorie: VITAMÍNOVÉ DOPLŇKY
Položka byla vyprodána...
 

Detoxikace organismu je velice důležitá. Díky tomuto procesu se lidské tělo zbavuje všech toxických, škodlivých a nebezpečných látek, jež by společně mohly nadělat velkou paseku. Podpořte nenásilný proces přírodním produktem v podobě sladkovodní řasy jménem chlorella, která je k dostání v podobě doplňku stravy Chlorellax Detox 500 mg.  

Chlorella je sladkovodní jednobuněčná řasa, která se s úspěchem zařadila mezi superpotraviny. Podporuje lidské tělo při detoxikaci, napomáhá regeneraci a dodává organismu potřebnou energii. Navíc je v její moci posílit přirozenou imunitu člověka. Jejím dalším benefitem je pomoc při lepším trávení.  

Balení výjimečného produktu, kterým potěšíte své zdraví, je navíc ozdobeno křišťálovým kamínkem Swarovski®. 

TIP REDAKCE: Chcete se o superpotravině jménem chlorella dozvědět víc? Přečtěte si náš článek na téma “Patří chlorella mezi nejúčinnější doplňky stravy?" 

Jak a kdy užívat Chlorellax Detox 500 mg 

Chlorellax Detox 500 mg se užívá až čtyřikrát denně. Jedná se však výhradně o doplněk stravy a nemá nahrazovat plnohodnotné jídlo během dne!  

Nepřekračujte doporučené denní dávkování 

Výrobce neručí za škody, které vznikly nevhodným používáním nebo skladováním. Nepřekračujte proto doporučené denní dávkování a držte se níže uvedených pokynů. Produktu by se měly vyhnout těhotné a kojící ženy, také děti, kterým není produkt určen. 

Doplňující informace o produktu Chlorellax Detox 500 mg 

  • Hmotnost: 75 g (± 5 %) 
  • Obsah: 120 kapslí 
Složení:  

Produkt Chlorellax Detox 500 mg obsahuje: 100% Chlorella (transparentní rostlinná kapsle). 

Skladování: 

Doplněk stravy skladujeme zásadně v suchu, a to při teplotě nepřesahující 25 °C. Chráníme nejen před vlhkostí, ale také před mrazem, přímým slunečním zářením a samozřejmě před dětmi, kterým není produkt určen.  

Výživové údaje: 

Obsah: 

v 1 kapsli 

v dávce (4 cps) 

100% Chlorella 

 500 mg 

 2.000 mg 
 
 

* Vyrobeno v ČR 


TIP OD GLAMURFIT: Jak na správnou detoxikaci organismu 

Produkt Chlorellax Detox 500 mg je skutečně účinným pomocníkem při detoxikaci organismu. Abyste nemuseli nosit celé balení výrobku během své detoxikační kůry, doporučujeme si pořídit kapesní krabičku na tablety Pill Box, která se vám hravě vejde třeba do kabelky. Také nezapomínejte na několik dalších zásad úspěšné a správné detoxikace.  

Omezte sladkosti a další nezdravé suroviny 

V rámci detoxikační kůry byste měli omezit sladkosti. Tím však výčet “tabu potravin” ani zdaleka nekončí. Aby skutečně došlo k pročištění střev, vyvarujte se také pečivu z bílé mouky, mléčným výrobkům, dále červenému masu a uzeninám. Zakázané jsou v době detoxikační kúry i kořeněné pokrmy nebo chemicky upravované potraviny.  

Dodržujte pitný režim 

Základním kamenem správné a úspěšné detoxikace je bezesporu dostatečný pitný režim. Proto mějte u sebe vždycky láhev s vodou a pijte, kdykoliv máte chvilku. Voda pomáhá tělu odplavit z něj veškeré toxické a nebezpečné látky. 

Vyvarujte se alkoholu i kouření 

Během detoxikace jsou zakázány také zlozvyky, a to alkohol a kouření. I ty mají na organismus špatný vliv a i ty stojí za množstvím toxických látek v našem těle.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RH Avatar autora | 22.1.2021
Maximální spokojenost!

GLAMURFIT

NĚKDY I DETAIL JE VÍC NEŽ DŮLEŽITÝ!

Všechny o sebe pečujeme a v určité míře se staráme o svůj vzhled. Chceme a potřebujeme se dobře cítit i líbit. Především samy sobě. A ne vždy jsme se svým tělem spokojené. Zapracovat můžeme na změně stravy, zvýšeném pohybu, redukci váhy, snižování tuků a nabírání svalové hmoty nebo jednoduše stále překonávat sama sebe a zlepšovat své sportovní výsledky. K tomu všemu je potřeba první zásadní krok – vlastní rozhodnutí. Každá jsme nějak začínala a my jsme připraveni vás na zvolené cestě provázet a podporovat. Jednak našimi produkty, které jsme schopni vám na míru doporučit, a pak i praktickými radami a tipy na stravovací návyky, vhodně zvolenými sportovními aktivitami i time managementem v rámci sestaveného kondičního plánu. Pomůžeme vám, těšit se opět z pohledu do zrcadla a být pyšná na nové atraktivnější křivky.

Neslibujeme zázraky, ale zavazujeme se k dlouhodobé podpoře, individuálnímu přístupu, zvýšení sebevědomí i těšení se z další návštěvy fitness studia. Nenecháme vás napůl cesty, ale přesvědčíme a pomůžeme vydržet a pokračovat v nastaveném programu. S námi v tom nebudete nikdy sama!

Stále nejste rozhodnuta, zda získat novou GLAMURFIT kondici?

Všechny přípravky získáváme pouze od těch nejlepších a ověřených dodavatelů. Množství účinných látek je tak vždy garantováno. Všechny produkty jsme sami odzkoušely a jsme jejich stálé spotřebitelky. Stojíme si tak za kvalitou i účinkem jednotlivých přípravků.

Jsme si vědomy toho, že mnohdy i detail je více než důležitý – při startu i odhodlání se k prvnímu kroku. Proto se vám snažíme předat to nejlepší – nový level fitness přípravků, navíc zabalené do krásných nadčasových obalů, zvýrazněných v detailu krystalem Swarovski®. Věříme, že dokážeme uspokojit každou z vás. Pomůžeme vám sestavit celý fit program ať už pomocí jednoho produktu nebo uceleným smysluplným setem produktů, pro co nejlepší výsledky.

Něco vás zajímá? Zeptejte se nás. Za to nic nedáte.

Úspěch na vysněné cestě k lepší kondici? GLAMURFIT. BE GLAMUR, BE FIT!