Tipy na vánoční dárky, kterými potěšíte své blízké

ggg3

Vánoční svátky nám klepou na dveře a řada lidí si láme hlavu s tím, co svým blízkým pořídit pod jehličnatý a krásně ozdobený stromeček. Každým rokem je to opravdu těžce rozlousknutelný oříšek, který se nakonec vyřeší penězi ukrytými v obálce. Jenže existují lepš

í podoby vánočních dárků - co třeba darovat dárkové sety z nabídky e-shopu Glamurfit.cz?

 

Doplňky stravy nejen pro aktivní sportovce

Když se společnost během letošního března uchýlila do pohodlí vlastních domovů, většina lidí se rozhodla zahájit tělesnou proměnu. Nakoupila se hromada sportovního vybavení a začalo se s aktivním domácím tréninkem, který dokázal zkrátit dlouhou chvíli. Možná i ve vaší rodině přibylo aktivních sportovců, kteří se snaží ze svého těla vybudovat horu svalů. A právě těm uděláte největší radost s proteinovými nápoji a dalšími doplňky stravy. 

 

Spalovače tuků součástí hubnoucí kúry

Snaží se sestra nebo maminka zhubnout? Za pořízení stojí spalovač tuků (třeba Fat Blocker, který patří k nejoblíbenějším a opravdu fungujícím). Spalovače tuků totiž podporují metabolismus, a tím i rychlejší spalování tuků. Navíc si kladou za úkol oddálit únavu a snížit chuť na sladké. 

 

Proteinové nápoje doplní potřebné bílkoviny

Mezi doplňky stravy pro aktivní sportovce patří i proteinové nápoje (doporučujeme Whey Protein Women's Diamond - chocolate či Whey Protein Women's Diamond - raspberry). Jak již bylo zmíněno, potěšíte jimi především ty, kteří se snaží vyrýsovat svaly na svém těle. Bílkoviny čili proteiny jsou základním stavebním kamenem svalů a svalové hmoty. Kromě jiného zastávají i řadu dalších funkcí v lidském těle.

 

Chlorella pro dostatek energie

Máte pocit, že jste neustále bez energie a že to jediné, co potřebujete nejen při cvičení, je posílit organismus? Superpotravina jménem chlorella si dává za cíl dodat postrádající energii a posílit organismus. Mluvíme o jendobuněčné řase, kterou lze konzumovat v podobě tabletek doplňku stravy Chlorellax Detox 500 mg

Návrh bez názvu - 2020-11-16T205023.240

TIP: Více o tomto doplňku stravy se dozvíte v článku "Patří chlorella mezi nejúčinnější doplňky stravy?"

 

K dostání ve výhodných baleních!

Věděli jste, že doplňky stravy ať už v podobě spalovačů tuků, proteinových nápojů nebo BCAA jsou k dostání v dárkových setech za výhodnou cenu? Jednotlivé sady mají své účely - zatímco sada "FORMUJI POSTAVU" je zaměřená na formování postavy, set "CHCI ZHUBNOUT" bude skvělým pomocníkem na cestě za vysněnou štíhlou figurou. Co má za lubem přítelkyně nebo kamarádka? Podpořte její úsilí výhodným balením, které je navíc ozdobeno křišťýlovým kamínkem Swarovski®. 

 

Je libo dárkový poukaz?

Nejste si tak úplně jistí tím, co konkrétního by vaše drahá polovička ocenila? Nebo co by si přáli vaši nejbližší za doplňky stravy? Za zvážení stojí dárkový poukaz, který nikdy neurazí. Dárkové poukazy nabízíme rovnou v několika provedeních - pořídíte dárkový poukaz v hodnotě 500,- či v hodnotě 1500,-?

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Bez názvu (17)

 V případě dotazů jsme vám kdykoliv k dispozici a můžete nás kontaktovat pomocí předpřipraveného formuláře.

 Nezapomeňte sledovat naše další články, které pro vás připravujeme.