Spalovače tuků nám pomáhají.

FAT BLOCKER BLOG 2

Využívat spalovač tuků není žádná ostuda ani nutnost pouze pro plnoštíhlé postavy. Postupně se stává naprosto běžným doplňkem stravy stejně jako vitamíny a stopové prvky. V dnešní době málokterá z vás má čas sledovat obsah výživových hodnot v každém kousku potraviny. Raději se věnujte rodině, dětem a sobě. Na nás můžete nechat odpovědnost za nastartování vašeho metabolismu a tím, si pomoci k úbytku na váze rozumným tempem. Nezapomínejte na to, že rychlé neuvážené hubnutí, není zdraví prospěšné.

Spalovače tuků slouží jako doplněk ke zdravé stravě a pohybu. Bez pohybové aktivity to opravdu nepůjde, ale můžete tělu trochu pomoci. Pročtěte si důkladně informace k produktu Fat Blocker, vše máte od nás přehledně připraveno na webové stránce k prostudování.

 

V tomto článku vám vysvětlíme jak spalovače tuků fungují.

Základem spalovače tuků jsou látky, které zvyšují metabolismus a hraje zásadní roli při přeměně tuků na energii. Další důležitý proces je snižování množství tuků, které se vstřebává a ukládá v těle. Není potřeba se bát nějakého negativního ovlivňování správné funkce vašeho organismu.

 

Nejdříve se podívejme jak vlastně funguje přirozeně vaše tělo.

Bazální metabolismus je nejnižší nutná dávka energie pro fungování základních denních potřeb organismu. Reaguje na vnější vlivy, nesvědčí mu zbrklé změny jako jsou rychlé a časté změny diet. Uspěchaná doba a stres správné funkci nepřidají také nic dobrého. Správné vyvážení látek v těle je jedním ze základních stavebních kamenů pro správné fungování organismu.

 

Spalovače tuků fungují na různých principech. Může to být obsah látky, která zvyšuje v těle produkci tepla. Dalším způsobem je lipolýza. V zásadě jde o uvolňování tuků do krevního oběhu v podobě volných mastných kyselin ve větším množstvím, než by udělalo tělo samo bez pomoci. Spotřebuje se tak více energie a dochází k úbytku na váze. Opět je to jen nastartování běžného procesu organismu a nejde o žádný neobvyklý proces ve vašem těle. Ideální spalovače tuků fungují na obou principech, které se vzájemně doplňují a napomáhají tak vyváženému procesu. Rozumná rychlost úbytku na váze za doprovodu vyváženého procesu, je podmínka pro správný finální výsledek.

Spalovač tuků funguje na účinné kombinaci látek a tím, dochází efektivnímu spalování tuků za vyvážené výměny látek v organismu. Uvolňovaný tuk bude navíc tělo využívat jako energetickou podporu pro vaši aktivitu. Při pohybové aktivitě se tedy dostaví účinek hubnutí téměř okamžitě.

V dnešní době neustále čteme různá varování před požíváním výživových doplňků, protože obsahují různé látky, které nejsou vlastní přirozenému organismu.

Vysvětlíme vám proč jsou některé látky ve spalovači tuků obsaženy a uvidíte, že i když ty složité názvy zní cize, jsou to organické látky pro naše tělo dobře známé.

 

Pojďme se na to podívat společně.

Kofein je přírodní látka a jde o účinný spalovač tuků. Stimuluje mozek a tím oddaluje únavu, budete mít více energie na večerní cvičení i po náročném dni. Kofein navíc podporuje uvolňování volných mastných kyselin z tukové tkáně, ty slouží jako zdroj energie při aktivitě svalové soustavy.

Synephrin je extrakt z kůry pomerančovníku. Tato látka zvýší rychlost metabolismu a tím zvyšuje lipolýzu. Vy už víte, že jde o uvolňování volných mastných kyselin z tukové tkáně, větší spotřebu energie a tím pádem k úbytku na váze.

Správně vyvážený obsah kofeinu, synephrinu a extraktu ze zeleného čaje zvýší metabolismus a podporuje uvolnění přiměřeného množství tuků. Extrakt ze zeleného čaje je také běžnou součástí spalovačů tuků.

L – Karnitin je látka v našem organismu, kterou si tělo samo přirozeně vytváří. Denní potřeba těla je více než o polovinu vyšší, než si sami vyrobíme a proto je potřeba zbytek dodat tělu ve stravě. Zdrojem této látky jsou živočišné produkty jako je maso a mléčné výrobky. L – Karnitin rozkládá tuky a tím získává potřebnou energii pro svaly. Pokud máte název látky spojený s negativní informací, pravděpodobně jde o D – Karnitin. Ten by se neměl nacházet v žádné stravě. Doufáme, že jsou vaše obavy rozptýleny a pomáháme vám orientovat se v této problematice.

Pojďme se podívat na poslední látku, kterou vám chceme vysvětlit.

Pikolinát chromitý je organická forma chromu a podílí se na správném zpracování tuků a sacharidů. Přináší také nezanedbatelné pozitivní zdravotní účinky na váš organismus. Napomáhá k normální hladině cukru v organismu a snižuje chuť na sladké potraviny. To se hodí a zase vám to trošku pomůže. Důležitou funkcí je také udržování správné hladiny cholesterolu. Při úbytku na váze jsou sacharidy a cholesterol ovlivňovány a je potřeba organismus chránit před drastickým výkyvem hodnot těchto látek.

Doufáme, že je po přečtení článku je váš názor na spalovače tuků pozitivní.

Podívejte se nyní na popis produktu Fat Blocker a věříme, že váš pohled bude úplně jiný.

Krabička je navíc vyvedena v pěkném designovém provedení a je ozdobena křišťálovým kamínkem Swarovski®. Není to žádná zbytečnost, protože si to rozhodně zasloužíte.

Nezapomínejte na správné skladování tohoto výživového doplňku a dodržování doporučeného dávkování. Více a rychleji, ne vždy nutně znamená správný postup a tím i výsledek.

V případě dotazů jsme vám kdykoliv k dispozici a můžete nás kontaktovat pomocí předpřipraveného formuláře.

 

Nezapomeňte sledovat naše další články, které pro vás připravujeme.

fat blocker 4