Protein je důležitou součástí svalové regenerace

kiwi-coctail-1447939_640

Protein je stále diskutované téma, někdo ho doporučuji a jiný zase naopak.

 

Pojďme se tedy společně podívat, co to protein vlastně je.

Je to bílkovina a ta je základním stavebním kamenem pro růst svalů a brání jejich poškození při sportovním výkonu. Proteiny jsou běžně obsažené v živočišné a rostlinné stravě, jejich konzumace je tedy naprosto přirozená. Mezi potraviny bohaté na bílkoviny patří tempeh, tofu nebo sójové maso.

 

Konzumovat proteinový nápoj je výborným způsobem příjmu bílkovin, když nemáte čas na kompletní jídlo. Pro někoho kdo se zotavuje po náročné operaci je nápoj velmi nápomocná forma dodání živin do těla.

 

Pozorně prostudujte obsah nápoje. Tam kde je vyšší obsah kalorií kompletně nasytit. Další zvýšení kalorií získáte přimícháním proteinového prášku do mléka namísto vody.

Konzumace proteinu také významně chrání svaly při výkonu a spaluje tuky. Spalování tuků napomáhá při redukční dietě.

 

V obchodech najdete proteinové jogurty i tyčinky. Což ovšem neznamená, že je můžeme jíst jako běžnou denní stravu. Denní užívání proteinů je bezpečné, ale je potřeba dodržovat doporučené dávkování.

Připravený proteinový prášek vám usnadní problémy s výběrem vyváženého přípravku a dávkování je přehledně popsané na balení. Přípravky jsou zpracované postupem CFM (Cross Flow Microfiltration).

 

Proteinový prášek v různých příchutích umožňuje přípravu různých chutných pokrmů.

 

Balení je navíc vyvedeno v pěkném designovém provedení a je ozdobeno křišťálovým kamínkem Swarovski®. Není to žádná zbytečnost, protože si to rozhodně zasloužíte.

Nezapomínejte na správné skladování tohoto výživového doplňku a dodržování doporučeného dávkování. Více a rychleji, ne vždy nutně znamená správný postup a tím i výsledek.

 

 V případě dotazů jsme vám kdykoliv k dispozici a můžete nás kontaktovat pomocí předpřipraveného formuláře

 

Nezapomeňte sledovat naše další články, které pro vás pravidelně připravujeme.