Oblíbený potravinový doplněk Synephrine slim premium

glamurfit_clanek_synephryne Synephrine slim premium je velmi oblíbený potravinový doplněk při redukci tělesné hmotnosti. Hlavní složkou je totiž látka Synefrin, což je výtažek z pomerančovníku hořkého. Z toho stromu jsou využívány listy, výhonky, květy a slupky (oplodí) plodů. 

Látka Synefrin má řadu účinků na lidský organismus, působí na tukové tkáně a srdce. 

Používá se tedy především k odbourávání tuků, snižování hmotnosti a energetizaci organismu.

 

Zajímavost:
Pomerančovník hořký může pomoci k lepšímu uklidnění, relaxaci nebo spánku. Je rovněž vhodný při nachlazení, chřipkách, horečkách, na lepší pocení a odkašlávání.

 

Čaj z pomerančovníku hořkého se v oblasti přírodní medicíny využívá k detoxikaci a celkovému posílení organismu. Má též výborné účinky na dýchací cesty, ulevuje při nachlazení, chřipce a horečkách, podporuje pocení a odkašlávání. 

 

Když už mluvíme o detoxikaci, tak se podívejte na výhodné balení Trio Fit Complete. Obsahuje spalovač tuků, zmíněný detox a ochranu svalů. 

 

Krabička s potravinovým doplňkem je navíc vyvedena v pěkném designovém provedení a je ozdobena křišťálovým kamínkem Swarovski®. Není to žádná zbytečnost, protože si to rozhodně zasloužíte.

 

Nezapomínejte na to, že je to doplněk stravy a ne plnohodnotná náhražka jídla. Stále je třeba dbát na správnou životosprávu a přípravkem si jen pomáhat  k efektivní a hlavně šetrné redukci tělesné váhy.

Dbejte na správné skladování tohoto výživového doplňku a dodržování doporučeného dávkování. Více a rychleji, ne vždy nutně znamená správný postup a tím i výsledek.