Jak se udržet fit v pohodlí domova

jak-se-udrzet-fit

Jak se udržet fit i v pohodlí domova? To je otázka, kterou si pokládá každý, kdo je nucen trávit většinu svého volného času mezi několika zdmi. Od letošního března množství lidí trávících svůj čas v domácnosti přibývá, tudíž i tazatelů je daleko více. Pojďme si proto prozradit, jak se udržet ve skvělé formě, i když jsou fitness centra zavřená. Nemusíte nutně přibrat na váze, když zůstáváte bezpečně ve svém domově.

 

Zdravý jídelníček je základ

Úkol zní jasně - zůstat fit, ve skvělé formě, i když jsme doma. Aby došlo ke splnění cíle, je důležité udržet si svůj dosavadní jídelníček. Nejeden odborník tvrdí, že správná strava je osmdesát procent úspěchu. Proto nepodceňujte své stravování a kromě výměny nezdravých surovin za zdravější alternativy zařaďte do jídelníčku i superpotraviny bohaté na minerály, vitaminy a další nepostradatelné živiny podílející se na správném fungování organismu. Doporučujeme především chlorellu, která navíc posílí organismus, což se bude hodit při nejednom tréninku. 

TIP: Chlorela nyní také v e-shopu Glamurfit.cz v podobě produktu Chlorellax Detox 500 mg

 

Nezapomínejte na Doplňky stravy 

I když je pravdou, že potřebné živiny můžeme do těla dodat i stravou, ne vždycky přineseme tělu tolik potřebných živin, kolik ve skutečnosti potřebuje. Pokud však zařadíte do svého dne i doplňky stravy, bude to další zdroj živin a tělo jich získá dostatek. Kupříkladu bílkoviny doplňují proteinové nápoje, jako je Whey Protein Women's Diamond - raspberry

Do kategorie "doplňky stravy" lze zařadit také spalovače tuků, které vám pomůžou udržet se ve formě i v pohodlí domova. Jejich úkolem je totiž podporovat metabolismus, a tím zrychlit spalování tuků. Mezi nejoblíbenější spalovače tuků, které fungují, patří Fat Blocker nebo Carnifast Super 1000 mg.

 

Chce to hlavně pohyb

Aby však spalovače tuků byly opravdu účinné a pomohly vám spálit nechtěné kalorie, je důležité zařadit do svého každodenního harmonogramu pohyb. Nyní máte hned několik možností. Co zvolíte vy?

 

Mobilní aplikace

Jednou z možností je stažení mobilní aplikace. Nabídka je poměrně pestrá, vybírat si můžete z celé řady aplikací zaměřených na workoutová cvičení. Zatímco některé jsou placené, jiné jsou zcela zdarma. Většinou doporučená cvičení v aplikacích nevyžadují žádné fitness vybavení, stačí podpořit spalování tuků spalovačem před tréninkem a následující trénink bude opravdu efektivní. 

 

Tanec

Věděli jste, že skvělým pohybem je tanec? Jedná se o pohyb, který je lidskému tělu velmi příjemný. Navíc se při něm spaluje velké množství kalorií a (i když to tak možná nevypadá) buduje se svalová hmota. Je to zábavný pohyb, který člověku zvedne náladu. Pokud si nedokážete vymyslet svou vlastní choreografii, můžete se mrknout na YouTube, kde je rovnou několik instruktážních videí. 

 

YouTube videa

Na YouTube nenarazíte jenom na videa týkající se tance - narazíte zde i na cvičební videa. Jsou plná cvičebních setů a každé z nich je zaměřeno na trochu jinou partii lidského těla. Potřebujete shodit bříško? Vyhledejte si cviky právě na tuto partii. Nebo vás trápí větší stehna? Existují sady cviků, jež jsou zaměřeny především na ně. 

 

Cvičte s trenérkou Šárkou

Chybí vám motivace trenéra? Trápí vás, že s vámi necvičí zkušenější? Pak to u vás vyhraje trenérka Šárka Kubištová, která na své webové stránce cvicenissarkou.cz nabízí zájemcům exkluzivní a efektivní cvičební lekce, které člověka udrží ve skvělé formě. Trenérka stojí i za řadou výzev. Pustíte se do jedné z nich a setrváte až do samotného konce?

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Bez názvu (38)

nEPODCEŇUJTE SPÁNEK ANI CELKOVOU REGENERACI

Jak se udržet fit v pohodlí domova? Ať už budete cvičit s trenérkou Šárkou nebo dáte přednost videím na YouTube, nepodceňujte spánek ani celkovou regeneraci. Pohyb je sice důležitý, ale tělo potřebuje také odpočívat. Navíc svaly se budují až během zmiňovaného odpočinku, proto spěte dostatečně kvalitně a s pomocí BCAA Women's Original Apple Green podpořte maximální regeneraci každé části těla.

 

V případě dotazů jsme vám kdykoliv k dispozici a můžete nás kontaktovat pomocí předpřipraveného formuláře.

 

Nezapomeňte sledovat naše další články, které pro vás připravujeme.