Doplňky stravy pro ženy od Glamurfit a hubnutí

Návrh bez názvu - 2021-11-22T205810.369

Touha vejít se znovu do oblíbených džín. Snaha konečně zapnout nejkrásnější šaty, ve kterých se cítí jako princezna. Anebo se cítit jenom více sebevědomě a realizovat myšlenku, že se každý muž za ní otočí. Jinými slovy je mnoho důvodů, proč se ženy pouští do hubnutí a proč se chtějí pyšnit opravdu krásnou, štíhlou figurou. Bohužel jen málokterá žena si na začátku uvědomuje, že cesta bude maraton, nikoli sprint.

Drastické diety nejsou řešení

Řada žen touží zhubnout velice rychle a velice snadno. Tedy, snadno - tak, že nebudou jíst. Drastické diety však nemají na programu dne místo. Jsou nejen zdraví škodlivé, ale také neefektivní, navíc doprovázené jojo efektem. Daleko lepší je změnit jídelníček od základů a k tomu všemu si osvojit zásady zdravého životního stylu jako takového. 

Jídelníček plný bílkovin

Začněme však jídelníčkem, který je klíčem k dokonalé postavě. Ne nadarmo se říká, že osmdesát procent úspěchu je pouze ve stravě. Doplňte jednotlivé pokrmy bílkovinami, jež jsou podle nutričních specialistů nepostradatelné. Lidské tělo totiž potřebuje k jejich spálení daleko více energie, než je tomu třeba v případě tuků a sacharidů. Díky zmiňované živině se také cítíte daleko více zasycenější, což poté snižuje touhu po jídle a po sladkém jako takovém.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Jak zmírnit chuť na sladké a čím mohu sladké nahradit?

Jídelníček se vyplatí zasypat i zeleninou a ovocem. Pro hubnutí jsou to klíčové potraviny, jež mají nejen vysoký obsah živin, ale i vody. Zeleninu ani ovoce nevypouštějte ze stravování ani po úspěšném zhubnutí. Bylo prokázané, že lidé, kteří na ně nezapomínají, mají poté menší problémy s udržením váhy.

Naopak se vyvarujte polotovarům, které v sobě ukrývají daleko více soli a dalších, hubnutí ničících, složek.

Doplňky stravy od Glamurfit jsou alfou, omegou

Již bylo zmíněno, že strava je osmdesát procent úspěchu. Aby bylo hubnutí efektivnější a tělo nijak nestrádalo, do svého jídelníčku či dne zakomponujte také doplňky stravy pro ženy od Glamurfit. S klidným svědomím je můžete zakomponovat do jakéhokoli dietního či hubnoucího programu, a to díky svému jedinečnému složení. 

Spalovače tuků, které nemají konkurenci

Za zmínku stojí spalovače tuků, které na trhu nemají konkurenci. Fungují na velice jednoduchém principu, a sice navyšují výdej energie organismu různými způsoby. Většinou k tomu využívají termoregulaci, během které se začne vytvářet daleko více tepla, což vede k lepšímu využití zdrojů energie z tuků. A možná proto jsou mezi zákaznicemi tolik oblíbené, o čemž svědčí i řada referencí:

„I přes mou nedůvěru jsem vyzkoušela a začala první měsíc brát bez cvičení (vánoční čas) a nepřibrala jsem ani gram. Od ledna jsem však začala běhat každý den a když jsem se po sedmi týdnech zvážila, byla jsem mile překvapená. Váha ukazovala mínus 8 kg. A to nedržím žádnou dietu, jím to, na co mám chuť. Můžu jen doporučit a doporučuji i na svém IG účtu," zákaznice Klára

Proteiny pro doplnění bílkovin

Mezi doplňky stravy pro ženy Glamurfit najdete také fantastické proteiny, které jsou unikátní svou chutí i složením. A opět se u zákaznic těší ze skvělých reakcí, mezi něž patří i reference Anny:

„Jedním slovem naprosto božská záležitost!"

BCAA pro podporu regenerace

A samozřejmě se v nabídce najdou i BCAA, která jsou zdrojem okamžité energie a ochráncem svalů. A opět přikládáme referenci, která mluví za všechno:

Úžasné BCAA s příchutí jablka. Vyloženě ho miluju," klientka Veronika

Výdej větší než příjem

I když se úspěch hubnutí skládá ze třech, respektive čtyř pilířů (ze správného stravování, doplňků stravy pro ženy od Glamurfit, dostatečného pitného režimu a nezanedbávaného pohybu), platí jedno pravidlo, a sice výdej musí být vždycky větší než příjem. Snažte se proto najít jakousi rovnováhu a místo toho, abyste šetřili na jídle, do svého dne přidejte o jednu procházku víc. 

Podle mnoha odborníků se vyplatí zejména na počátku hubnutí počítání kalorií, ale na to pozor, ať se nestanete otrokem kalorických tabulek. Orientační informace sice podají, ale pokud se necháte lapit do jejich sítí, zdravý životní styl se nestane tím, co byste si chtěli udržet. Naopak ho možná začnete nesnášet. I takové případy bohužel jsou, tak pozor na to.

Přistupujte ke všemu se selským rozumem

Jelikož je hubnutí především o stravě, lidé se snadno stávají otroky stravování. Proto vždycky platí, abyste i k tomuto přistupovali se selskm rozumem. A s doplňky stravy Glamurfit po boku - protože ty vaši snahu podpoří, i když jednou za čas sáhnete po sladkosti.