Doplnit cukry s BCAA Women´s je klíčový krok k úspěchu

BCAA_200Při sportování je potřeba pravidelně doplňovat cukry a na dlouhý běh si určitě nebudete nosit sebou jablko.

Máme pro vás řešení v podobě produktu BCAA Women´s s příchutí zeleného jablka. 

 

A proč vlastně potřebujeme zvýšený příjem cukrů při sportovním výkonu? 

V zásadě jde o doplnění glykogenu / cukru do svalů. Glykogen je to hlavní co spalují svaly při fyzickém výkonu. Po tréninku je potřeba regenerovat a to nejen duševně, ale také fyzicky. Pokud budete správně regenerovat a doplňovat cukry, bude vám svalová hmota růst, což se projeví na zlepšení vašeho výkonu. 

 

Víte že?

I při běžném sportovním výkonu odčerpáte  zásobu cukrů z organismu již za hodinu a je potřeba si uvědomit, že tělo spaluje ještě nějaký čas po ukončení sportovní fyzické aktivity.

 

Výhodou BCAA Women´s je, že lze kombinovat s jinými produkty a proto vám ho nabízíme také ve výhodném balíčku TRIO FIT Complete. V tomto balíčku najdete kompletní sadu na podporu fyzické regenerace a odbourávání tuků a to včetně detoxikačního přípravku. Zajistíte si tak příjem třech základních stavebních kamenů pro správnou funkcí  organismu při sportovním výkonu: dodání cukrů, odbourání tuků a detoxikaci.

 

Základem dobré fyzičky je celodenní správná výživa uzpůsobená sportovnímu výkonu a také dennímu režimu. Těžko budete podávat kvalitní fyzický výkon bez dostatečné stravy a naopak je zbytečné nadopovat tělo rychlými cukry, pokud plánujete celý den odpočívat. Základem dne je správná a vyvážená snídaně, což si můžete studovat v jednom z našich předešlým článků. 

 

Chuť zeleného jablka zpříjemní zobání tohoto přípravku. Je snadno rozpustný, ale přesto jej dostatečně zapijte. A nezapomínejte dodržovat pitný režim, prospívá to tělu a také vaší pleti. Krabička je navíc vyvedena v pěkném designovém provedení a je ozdobena křišťálovým kamínkem Swarovski®. Není to žádná zbytečnost, protože si to rozhodně zasloužíte.

 

Zajímavost

Víte, že fyzickou aktivitou jako je například běh snížíte hladinu stresu a zabráníte tak špatné náladě.Nezapomínejte na správné skladování tohoto výživového doplňku a dodržování doporučeného dávkování. Více a rychleji, ne vždy nutně znamená správný postup a tím i výsledek.

 

Tip pro vás:

Při sportovní aktivitě venku spálíte více energie než ve fitku. Vybavte si tedy šatník vhodným sportovním oblečením a vyražte objevovat krásy podzimu.

 

V případě dotazů jsme vám kdykoliv k dispozici a můžete nás kontaktovat pomocí předpřipraveného formuláře.

 

Nezapomeňte sledovat naše další články, které pro vás připravujeme.