Detox po svátcích s pomocníkem jménem Chlorella

Návrh bez názvu - 2020-11-16T205047.173

Vánoce se opět nesly v duchu velkého množství jídla a neustálého přejídání se. Prakticky po celé svátky jsme se cítili nadmutí, přesto jsme to dobré jídlo na talíři nemohli nechat. Jelikož zejména trávicí systém během vánočních svátků trpěl, udělejte právě jemu po novém roce radost. Dopřejte mu detox, který ho očistí od všech škodlivých látek, jež v těle po Vánocích zůstaly. Skvělým společníkem vám při tom bude chlorella

Co je to chlorella?

I když chlorella není na trhu žádnou novinkou, přesto se s ní řada lidí ještě nemusela setkat. Mluvíme o sladkovodní řase, o které se často říká, že je to zázrak z hlubin na poodporu detoxikace organismu. Ve světě je řasa známá už od 19. století, ovšem stará je už dvě miliardy let. 

Od jejího odhalení se aktivně pěstuje, a to hlavně v Číně a v Japonsku. Dařit by se jí mohlo i jinde na světě, ale nikdo jiný se do jejího pěstování pouštět nechce. Je totiž poměrně náročná, vyžaduje umělé světlo a k tomu i vodu s obsahem oxidu uhličitého, která nesmí být znečištěná toxiny ani těžkými kovy. Naštěstí se k nám dostává v mnoha provedeních, užívat ji můžeme třeba ve formě doplňku stravy Chlorellax Detox 500mg. Kvůli ní se z nás tedy nemusí nutně stát zahradník či pěstitel.

Bohatý zdroj živin

Chlorella se užívá ze dvou hlavních důvodů, a sice proto, aby se podpořila detoxikace organismu, a proto, aby se do těla doplnily tělu prospěšné látky, jež se potřebují k bezproblémovému a správnému fungování. Jen málokterá potravina, respektive surovina obsahuje takové množství živin jako právě chlorella. 

Bílkoviny, vitaminy i antioxidanty

Pokud bychom se sladkovodní řasu rozhodli rozebrat a otestovat, zjistili bychom, že je to skvělý zdroj bílkovin, které jsou základním stavebním kamenem svalů a svalové hmoty (proteiny je možné dodat do těla i s pomocí proteinových nápojů z nabídky Glamurfit.cz). Také je to zdroj železa a tolik potřebného vitaminu B12. 

Nesmíme zapomenout ani na bohaté množství antioxidantů či na další minerály, jež ve sladkovodní řase najdeme. Hořčík, zinek i vápník - to jsou živiny, které chlorella také obsahuje.

Detox po svátcích podpoří chlorella

Svou pozornost si však sladkovodní řasa nezískala kvůli svému skvělému složení, ale hlavně díky tomu, jak skvěle dokáže podpořit detoxikaci organismu. Napomáhá při vylučování těžkých kovů a dalších škodlivých toxinů z těla. Zároveň pročišťuje krev díky obsaženým barvivům a chlorofylu. Čistí tak po vícero stránkách. 

TIP OD GLAMURFIT: Co dalšího chlorella umí? Přečtěte si náš článek na téma "Patří chlorella mezi nejúčinnější doplňky stravy?"

Zakoupíte v našem e-shopu

Chcete ulevit svému tělu nejen po náročných svátcích, ale i jindy během roku? Chlorella se stane bezesporu vaším nejlepším parťákem, který vás bude dnes a denně provázet na vaší cestě. Užívejte ji formou doplňku stravy Chlorellax Detox 500 mg, který zakoupíte v našem e-shopu.

220 Kč

V případě dotazů jsme vám kdykoliv k dispozici a můžete nás kontaktovat pomocí předpřipraveného formuláře.

 

Nezapomeňte sledovat naše další články, které pro vás připravujeme.